IESKATS 2017.gada RADOŠO DARBNĪCU NORISĒ
2017.gada 15.-23. jūlijs
nodarbības visu radošo darbnīcu laiku:
Tekstils un Dizains (Aija Freimane, radošo darbnīcu vadītāja, LMA asoc.prof.)
Grafika (Dagnija Pārupe, grafiķe)
Grafiskais dizains (Matīss Zvaigzne, dizainers, JRRMV skolotājs, DDB Latvija Art Director)
Animāciju filmu veidošana (Uģis Bērziņš, scenogrāfs, un Māra Maižele, dizainere)
Hip-Hop (Anita Lielmane, JVClub deju trenere un Miķelis Benužs, hip-hop treneris un bijušais radošo darbnīcu dalībnieks)
Muzicēšana (ģitārspēle, taustiņinstrumenti, bungas) (Pauls Jaks un Mikus Ģermanis, Jelgavas Bērnu un jauniešu mūzikas klubs)
Video īsfilmas (Rihards Gaitnieks un Rūdolfs Vanags, RRXtreme, bijušie radošo darbnīcu dalībnieki)
3D struktūras (Arvīds Endziņš, dizainers)
Zīmēšana un gleznošana brīvā dabā
nodarbības 1/2 radošo darbnīcu laika:
Porcelāns (Kristīne Zemļicka-Brālēna, keramiķe, Valmieras Mākslas skolas skolotāja)
Dizains (mode - Laura Birša, LMA modes mākslas studente, bijusī radošo darbnīcu – nometņu dalībnieces)
Audzinātājas: Ginta Pikšēna, Lelde Priedniece, Kritiāna Ordone, Astra Asafreja,Laura Bišofa, Elīza Damberga, Paula Benuža, palīdz Raitis Sīmanis
Klāvs Kisliņš (medicīnas personāls un sporta aktivitātes)
nodarbības visu radošo darbnīcu laiku:
Tekstils un Dizains (Aija Freimane, radošo darbnīcu vadītāja, LMA asoc.prof.)
Grafika (Dagnija Pārupe, grafiķe)
Grafiskais dizains (Matīss Zvaigzne, dizainers, JRRMV skolotājs, DDB Latvija Art Director)
Animāciju filmu veidošana (Uģis Bērziņš, scenogrāfs, un Māra Maižele, dizainere)
Hip-Hop (Anita Lielmane, JVClub deju trenere un Miķelis Benužs, hip-hop treneris un bijušais radošo darbnīcu dalībnieks)
Muzicēšana (ģitārspēle, taustiņinstrumenti, bungas) (Pauls Jaks un Mikus Ģermanis, Jelgavas Bērnu un jauniešu mūzikas klubs)
Video īsfilmas (Rihards Gaitnieks un Rūdolfs Vanags, RRXtreme, bijušie radošo darbnīcu dalībnieki)
3D struktūras (Arvīds Endziņš, dizainers)
Zīmēšana un gleznošana brīvā dabā
nodarbības 1/2 radošo darbnīcu laika:
Porcelāns (Kristīne Zemļicka-Brālēna, keramiķe, Valmieras Mākslas skolas skolotāja)
Dizains (mode - Laura Birša, LMA modes mākslas studente, bijusī radošo darbnīcu – nometņu dalībnieces)
Audzinātājas: Ginta Pikšēna, Lelde Priedniece, Kritiāna Ordone, Astra Asafreja,Laura Bišofa, Elīza Damberga, Paula Benuža, palīdz Raitis Sīmanis
Klāvs Kisliņš (medicīnas personāls un sporta aktivitātes)
VIDEO FILMAS
|
|
|
|
ANIMĀCIJU FILMAS
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NORISE UN PĀRĒJĀS DARBNĪCAS
|
|
IESKATS 2016.gada RADOŠO DARBNĪCU NORISĒ
nodarbības visu radošo darbnīcu laiku:
Tekstils un Dizains (Aija Freimane, radošo darbnīcu vadītāja, LMA asoc.prof.)
Grafika (Dagnija Pārupe, grafiķe)
Formas dizains (Matīss Zvaigzne, dizainers, JRRMV skolotājs, DDB Latvija Art Director)
Animāciju filmu veidošana (Uģis Bērziņš, scenogrāfs, un Māra Maižele, dizainere)
Hip-Hop (Anita Lielmane, JVClub deju trenere)
Muzicēšana (ģitārspēle, taustiņinstrumenti, bungas) (Pauls Jaks un Mikus Ģermanis, Jelgavas Bērnu un jauniešu mūzikas klubs)
Video īsfilmas (Rūdolfs Vanags, RRXtreme un Paula Benuža bijušie radošo darbnīcu dalībnieki)
3D struktūras (Arvīds Endziņš, dizainers)
zīmēšana un gleznošana brīvā dabā
nodarbības 1/2 radošo darbnīcu laika:
Plastmasas maisiņu pārstrāde noderīgās lietās (IBIO union - Laura Bistrakova, Laine Uzulēna, (dizaineres)
Porcelāns (Kristīne Zemļicka-Brālēna, keramiķe, Valmieras Mākslas vidusskolas skolotāja)
Audzinātājas: Ginta Pikšēna, Lelde Priedniece, Kritiāna Ordone, Astra Asafreja
Kārlis Kisliņš (medicīnas personāls un sporta aktivitātes)
Tekstils un Dizains (Aija Freimane, radošo darbnīcu vadītāja, LMA asoc.prof.)
Grafika (Dagnija Pārupe, grafiķe)
Formas dizains (Matīss Zvaigzne, dizainers, JRRMV skolotājs, DDB Latvija Art Director)
Animāciju filmu veidošana (Uģis Bērziņš, scenogrāfs, un Māra Maižele, dizainere)
Hip-Hop (Anita Lielmane, JVClub deju trenere)
Muzicēšana (ģitārspēle, taustiņinstrumenti, bungas) (Pauls Jaks un Mikus Ģermanis, Jelgavas Bērnu un jauniešu mūzikas klubs)
Video īsfilmas (Rūdolfs Vanags, RRXtreme un Paula Benuža bijušie radošo darbnīcu dalībnieki)
3D struktūras (Arvīds Endziņš, dizainers)
zīmēšana un gleznošana brīvā dabā
nodarbības 1/2 radošo darbnīcu laika:
Plastmasas maisiņu pārstrāde noderīgās lietās (IBIO union - Laura Bistrakova, Laine Uzulēna, (dizaineres)
Porcelāns (Kristīne Zemļicka-Brālēna, keramiķe, Valmieras Mākslas vidusskolas skolotāja)
Audzinātājas: Ginta Pikšēna, Lelde Priedniece, Kritiāna Ordone, Astra Asafreja
Kārlis Kisliņš (medicīnas personāls un sporta aktivitātes)
VIDEO FILMAS
|
|
|
|
|
|
ANIMĀCIJAS FILMAS
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IESKATS 2015.gada RADOŠO DARBNĪCU NORISĒ
Karstā batika (T-kreklu batikošana) (Aija Freimane, radošo darbnīcu vadītāja, LMA docente)
Grafika (Dagnija Pārupe, grafiķe)
Grafiskais dizains (Matīss Zvaigzne, dizainers, JRRMV skolotājs, DDB Latvija Art Director)
Animāciju filmu veidošana (Linda Konone, vizuālās komunikācijas māksliniece)
Hip-Hop (Anita Lielmane, JVClub deju trenere)
Muzicēšana-ģitārspēle, taustiņinstrumenti, bungas (Pauls Jaks un Mikus Ģermanis, Jelgavas Bērnu un jauniešu mūzikas klubs)
Pulksteņu izgatavošana un labie darbi Vaidavai (Aivars Benužs, metālmākslinieks, Valmieras Mākslas vidusskolas skolotājs)
3D printēšanas prasmju apguve lietu izgatavošanai (RTU Design factory)
Porcelāna apgleznošana (Kristīne Zemļicka-Brālēna, keramiķe, Valmieras Mākslas vidusskolas skolotāja)
Plastmasas maisiņu pārstrāde noderīgās lietās (IBIO union - Laura Bistrakova, Laine Uzulēna, (dizaineres)
Video īsfilmas (Rūdolfs Vanags un Rihards Gaitnieks, RRXtreme - bijušie radošo darbnīcu dalībnieki)
Audzinātājas: Ginta Pikšēna, Lelde Priedniece un Jete Gudeta
Grafika (Dagnija Pārupe, grafiķe)
Grafiskais dizains (Matīss Zvaigzne, dizainers, JRRMV skolotājs, DDB Latvija Art Director)
Animāciju filmu veidošana (Linda Konone, vizuālās komunikācijas māksliniece)
Hip-Hop (Anita Lielmane, JVClub deju trenere)
Muzicēšana-ģitārspēle, taustiņinstrumenti, bungas (Pauls Jaks un Mikus Ģermanis, Jelgavas Bērnu un jauniešu mūzikas klubs)
Pulksteņu izgatavošana un labie darbi Vaidavai (Aivars Benužs, metālmākslinieks, Valmieras Mākslas vidusskolas skolotājs)
3D printēšanas prasmju apguve lietu izgatavošanai (RTU Design factory)
Porcelāna apgleznošana (Kristīne Zemļicka-Brālēna, keramiķe, Valmieras Mākslas vidusskolas skolotāja)
Plastmasas maisiņu pārstrāde noderīgās lietās (IBIO union - Laura Bistrakova, Laine Uzulēna, (dizaineres)
Video īsfilmas (Rūdolfs Vanags un Rihards Gaitnieks, RRXtreme - bijušie radošo darbnīcu dalībnieki)
Audzinātājas: Ginta Pikšēna, Lelde Priedniece un Jete Gudeta
ANIMĀCIJAS FILMAS
|
|
|
|
|
|
|
|
VIDEO FILMAS
|
|
|
|
|
|
|
|
GRAFISKAIS DIZAINS - dienasgrāmatu vai stātu grāmatu izgatvošana
GRAFIKA - grafikas drabu grebšana linolejā un unikālo atspiedumu veidošana NORISE - ieskats PORCELĀNA, MUZICĒŠANAS, TEKSTILA darbnīcās un VAKARA PASĀKUMOS |
|
IESKATS 2014.gada RADOŠO DARBNĪCU NORISĒ
Mezglošana - Aija Freimane, arī radošo darbnīcu vadītāja
Grafika - Dagnija Pārupe, grafiķe
Grafiskā dizaina darbnīca - Matīss Zvaigzne, dizainers
Filmu veidošana – Māra Maižele, dizainere, un Uģis Bērziņs, scenogrāfs
Muzicēšana - Pauls Jāks un Mikus Ģērmanis, Jelgavas jauniešu mūzikas klubs
Hip-hop - Anita Lielmane, hip-hop deju trenere JVDanceClub
Metālemaljēšana - Aivars Benužs, metālmākslinieks
Porcelāna apgleznošana - Kristīne Zemļicka-Brālēna, keramiķe
Dizains - Charles Bourrier, dizainers
Šūpuļtīklu gatavošana - Agnes Priekule, dizainere
zīmēšana un gleznošana brīvā dabā
audzinātājas: Ginta Pikšēna; Ērika Alksne, Lelde Priedniece, Annija Vītola
Grafika - Dagnija Pārupe, grafiķe
Grafiskā dizaina darbnīca - Matīss Zvaigzne, dizainers
Filmu veidošana – Māra Maižele, dizainere, un Uģis Bērziņs, scenogrāfs
Muzicēšana - Pauls Jāks un Mikus Ģērmanis, Jelgavas jauniešu mūzikas klubs
Hip-hop - Anita Lielmane, hip-hop deju trenere JVDanceClub
Metālemaljēšana - Aivars Benužs, metālmākslinieks
Porcelāna apgleznošana - Kristīne Zemļicka-Brālēna, keramiķe
Dizains - Charles Bourrier, dizainers
Šūpuļtīklu gatavošana - Agnes Priekule, dizainere
zīmēšana un gleznošana brīvā dabā
audzinātājas: Ginta Pikšēna; Ērika Alksne, Lelde Priedniece, Annija Vītola
GRAFIKA
GRAFISKAIS DIZAINS
ANIMĀCIJAS FILMAS
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2012.gada animāciju filmas no radošām darbnīcām Vidrižos |
Mākslinieku Lindas Konones un
Oskara Veilanda-Kustikova vadībā |
|
|
|
|
|
|